NaN zł
 
Kurtka narciarska męska Spyder Titan 38SA075322 Kurtka narciarska męska Spyder Titan 38SA075322
WYPRZEDAŻ
Spyder

Kurtka narciarska męska Spyder Titan 38SA075322

2749,00 1442,99
Cena regularna 2749,00 zł
-48%
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1924,00 zł -25%
Opis Produktu

 

  • Męska kurtka na narty z elastycznego materiału
  • Membrana EXO Shield 360° + DERMIZAX® 20k
  • Materiał rozciągliwy w 4 kierunkach
  • W całości klejone szwy
  • Wodoodporność: 20 000 mm
  • Oddychalność: 20 000 g/24h
  • Izolacja PrimaLoft® Silver Eco (80g)
  • Zamki błyskawiczne YKK®
  • Odpinany, kompatybilny z kaskiem kaptur z regulacją
  • Zamki błyskawiczne YKK® AquaGuard z przodu, na klatce piersiowej i kieszeni na ręce
  • System wentylacji pod pachami z zamkami YKK® AquaGuard
  • Odpinany pas przeciwśnieżny z funkcją snapback
  • Wyściółka z siatki dystansowej na ramionach
  • Wewnętrzna kieszeń zapinana na zamek, siateczkowa kieszeń na gogle i zamszowa ściereczka do soczewek
  • Regulowane zakładki na mankietach z wewnętrznymi elastycznymi mankietami
  • Regulowany ściągacz u dołu



Komfortowa kurtka dla narciarzy Spyder Titan Exo x Dermizax

Kurtka narciarska Spyder Titan została stworzona dla zapewniania maksymalnego komfortu podczas rekreacyjnej jazdy, bez względu na warunki pogodowe. Jej dopasowany krój i w pełni elastyczny materiał zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz swobodę ruchu, aby cieszyć się każdym zjazdem.

Nowoczesna izolacja PrimaLoft® Silver Eco zatrzymuje ciepło ciała i wspomaga oddychalność, aby móc działać nawet przy silnym zimnym wietrze. Laminowane zamki AquaGuard® i podklejone przeszycia zatrzymują wilgoć na powierzchni materiału kurtki i nie pozwalają jej przenikać do wnętrza. Dzięki połączeniu technologii EXO SHIELD 360° i laminatu DERMIZAX® kurtka Titan może stawić czoła wszystkim żywiołom, zapewniając użytkownikowi suchość i komfort aktywności.



ocieplina Primaloft

Primaloft® - techniczna włóknina docieplająca o parametrach zbliżonych do puchu naturalnego. Posiada różne odmiany, ale cechą wspólną jest wysoka wydajność cieplna, lekkość oraz bardzo dobra kompresja. Dzięki temu, że jest to włókno syntetyczne, Primaloft® działa nawet gdy jest wilgotny. A w trakcie aktywności sportowej szybko i sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry.



Dermizax

Dermizax™ to laminat z poliuretanową membraną o parametrze 20 000 japońskiej firmy Toray, która zapewnia najwyższy poziom wodoodporności i oddychalności. Elastyczny laminat, nadaje tkaninie lekkości i sprężystości. Takie właściwości sprawiają, że jest to idealny materiał do uprawiania sportu w trudnych warunkach, w tym wspinaczki górskiej, sportów na świeżym powietrzu i sportów zimowych. Idealna tkanina dla bardzo aktywnych:

Dane producenta

Marka: Spyder
Kraj producenta: Polska
Pełna nazwa i adres:
Ski Team Polska sp. z o.o
ul. Komitetu Obrony Robotników 36/38
02-146 Warszawa
Polska
Dane kontaktowe: biuro@skiteam.pl maciej.kocot@skiteam.pl adrianna.bieniek@skiteam.com

Dane produktu

Model producenta: 38SA075322
EAN: 192636482036 (rozmiar M)
Informacje na temat użytkowania: Należy przestrzegać wskazówek podanych na metkach oraz zapisów instrukcji obsługi producenta